Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
115 000 €
224 920.45 лв.

(1 186 €, 2 319.61 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:40 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 44 пъти.
Площ:
97 m2
Етаж:
2-ри от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Представяме Ви тристаен апартамент с отлично разпределение и морска гледка, разположен в нова сграда в гр. Св. Влас подходящ както за целогодишно живеене, така и за ваканционен имот.

Жилището е проектирано с мисъл за практичност и комфорт входно антре, дневна с трапезария и кухненска зона, две спални, баня с тоалетна и допълнителна тоалетна. Пространството е балансирано и позволява лесно обзавеждане според нуждите на бъдещите собственици.

Френските прозорци осигуряват естествена светлина и визуална връзка с външната среда, а терасата разкрива гледка към морето основен акцент, който придава стойност и усещане за спокойствие.

Нескриваемата панорама е едно от ключовите предимства на имота фактор, който остава непроменим във времето и е важен както за лично ползване, така и при инвестиция.

Апартаментът се предлага на шпакловка и замазка, с възможност за довършване до ключ на преференциални условия удобство за купувачи, които търсят яснота в бюджета и бързо завършване.

Сградата е в процес на въвеждане в експлоатация, като Акт 16 се очаква през лятото. Имотът е без такса поддръжка, което допълнително увеличава неговата привлекателност.

Имотът се намира в новостроящ се комплекс Вила Маргарита (Villa Margarita).

Налична е възможност за закупуване на паркомясто.

За повече информация и оглед:

📞 0878494060 Аделина Велинова
Покажи по-малко ↑
Особености
Тухла
Асансьор
С паркинг
Интернет връзка